top of page

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI TUTAJ!

2024

10.09 - WARSZAWA - Nowa Miodowa - "Lekcje muzyki"

 

7.09 - SZCZECIN - Międzynarodowe Dni Muzyki Żydowskiej

 

4.09 - BIELSKO-BIAŁA - Festiwal Beskid Classics

 

1.09 - KRAKÓW - Muzeum Czartoryskich

25.08 - SIERAKÓW

9-10.08 - KAZIMIERZ DOLNY

 

28.07 - TORUŃ - 28. Festiwal "Nowa Muzyka i Architektura" - Ratusz Staromiejski

 

25.07 - ŁAŃCUT - 50. Międzynarodowe Kursy Muzyczne im. Zenona Brzewskiego

 

7.07 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa

 

16.06 - JABŁONNA - Pałac w Jabłonnie

 

15.06 - POZNAŃ - IV Festiwal Muzyczny Duetomania - Pałac Jankowice

7.06 - DAMNICA - Centrum Kultury Powiatu Słupskiego

1.06 - STAMBUŁ (Turcja) - Music Route Festival

25.05 - FORT LAUDERDALE (FL)

16.05 - NOWY JORK - JCC Staten Island

9.05 - WASZYNGTON (DC)

4.05 - FILADELFIA (PA) - Kimmel Center - Curtis Institute Gala

26.04 - SEATTLE (WA) - Dom Polski

21.04 - LOS ANGELES (CA) - Muzeum Holokaustu

14.04 - JOZEFÓW - Miejski Ośrodek Kultury

6.04 - Le Gers (Francja)

9.03 - LUSŁAWICE - The Krzysztof Penderecki European Centre for Music

22.02 - WARSZAWA - POLIN Music Festival

2023

12.12 - KATOWICE - Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia - Koncert Pianissimo

28-30.11 - ORCAS ISLAND (USA / Stan Waszyngton) - Rezydencja na Orcas Island Chamber Music Festival

26.11 - NOWY JORK - Kaufman Music Center / Merkin Concert Hall - The Best of Polish Composers

24.11 - HAWANA (KUBA) - Festival Habana Clasica

23.11 - HAWANA (KUBA) - Teatro del Museo Nacional de Bellas Artes - Duo + La Familia Lopez-Nussa

11.11 - MORELIA (Meksyk) - Festival de Musica de Morelia

 

6.11 - NOWY JORK - Queens College / Aaron Copland School of Music

 

2.11 - NOWY JORK - JCC Staten Island

31.10 - INDIANAPOLIS - Butler University

29.10 - NOWY JORK - Merkin Concert Hall / Kaufman Music Center - "Chopin and Friends" Festival

28.10 - NOWY JORK - Merkin Concert Hall / Kaufman Music Center

26.10 - NOWY JORK - Konsulat Generalny RP

15.09 - RANIŻÓW (Poland) - Recital

25.08 - ŻAGAŃ  - Letnia Akademia Kameralistyki Fortepianowej

 

13.08 - WARSZAWA - WarszeMuzik

 

2-9.08 - ORCAS ISLAND (WA) - Orcas Island Chamber Music Festival  

 

8.07 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa

7.07 - ŁÓDŹ - Geyer Music Factory

16.06 - GORZÓW WIELKOPOLSKI - FILHARMONIA GORZOWSKA

14.05 - NEW YORK CITY - Provincetown Playhouse (NYU)

7.05 - NEW YORK CITY - Queens New Music Festival

19.04 - WASHINGTON D.C. - Embassy of the Republic of Poland

15.04 - NEW YORK CITY - Groupmuse

2.04 - NEW YORK CITY - Groupmuse

25.03 - LOS ANGELES (CA) - University of Southern California

23.03 - SAN DIEGO (CA) - San Diego State University - Nweamo Festival


 

19.03 - LAS VEGAS (NV)

17.03 - PHILADELPHIA (PA) - Trinity Center for Urban Life - Astral in Concert: Antonina Styczeń (flute) & friends - TICKETS

2.03 - NEW YORK CITY - Groupmuse - TICKETS

4.02 - FILADELFIA (PA) - THE QUADRANGLE

29.01 - FRUTILLAR (CHILE) - TEATRO DEL LAGO - 55. FESTIVAL SEMANAS MUSICALES DE FRUTILLAR

27.01 - SANTIAGO (CHILE) - INSTITUTO CHILENO DEL ACORDEON

24.01 - GWYNEDD (PA) - FOULKEWAYS

 

2022

20.12 - NEW YORK - Consulate General of the Republic of Poland

26.11 - BUENOS AIRES (ARGENTINA) - Universidad Nacional de las Artes UNA

25.11 - BUENOS AIRES (ARGENTINA) - Nempla

24.11 - BUENOS AIRES (ARGENTINA) - Polish Embassy

23.11 - BUENOS AIRES (ARGENTINA) - Club Social Cambalache

22.11 - BUENOS AIRES (ARGENTINA) - Iglesia

21.11 - MONTEVIDEO (URUGUAY) - SODRE - Auditorio Nelly Goitino

18.11 - NEW YORK - Rathaus Festival - Elebash Recital Hall

16.11 - NEW YORK - Rathaus Festival - Aaron Copland School of Music

9.11 - NEW YORK - CARNEGIE HALL

16-18.09 - TENERYFA (HISZPANIA) - Fimucite Festival

19.08 - WARSZAWA - Planetarium Niebo Kopernika - Koncert pod gwiazdami

12.08 - WARSZAWA - Planetarium Niebo Kopernika - Koncert pod gwiazdami

6.08 - WARSZAWA - Festiwal Królewskie Arkady Sztuki

4.08 - KOŁOBRZEG - XXII Międzynarodowy Festiwal "Muzyka w Katedrze"

31.07 - ZAKOPANE - Dni Muzyki Karola Szymanowskiego

16.07 - MERTOLA (PORTUGALIA) - Festiwal "Terras Sem Sombra"

3.07 - PONTEVEDRA (HISZPANIA) - III Festival de Musica de Camara Cidade de Pontevedra


 

29.06 - RADZIEJOWICE - Festiwal im. Jerzego Waldorffa

13.03 - WARSZAWA - PROM KULTURY

9.03 - KATOWICE - Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

23.01 - WARSZAWA - FILHARMONIA NARODOWA 

 

2021

19.12 - WARSZAWA - POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE - KONCERT PROMUJĄCY PŁYTĘ "BŁAŻEWICZ" (DUX) koncert przesunięty z 5.12

12.12 - KRAKÓW - Muzeum Narodowe

18-28.11 - DUBAJ (ZEA) - EXPO 2020 - Recitale w Pawilonie Polskim

14.11 - GRUDZIĄDZ - Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu

3.11 - WARSZAWA - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - "Środa na Okólniku" - Ineffabilis. Marcin Błażewicz - Inspiracje

3.10 - WARSZAWA - Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego - Generacje XXIII

19.09 - UDINE (WŁOCHY) - Recital na Zamku Udine w ramach festiwalu Udine Castello

18.09 - ARTA TERME (WŁOCHY) - Recital

17.09 - CLAUIANO (WŁOCHY) - Recital w Azienda Foffani

15.09 - GRADO (WŁOCHY) - Festiwal MUSIKA&MUSIKA

14.09 - MEDIOLAN (WŁOCHY) - Recital w Museo del Novecento

27.08 - KRAKÓW - Recital "The Hollywood Fantasy" w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej

6.08 - WARSZAWA - Letni Festiwal Nowego Miasta

20-27.07 - IBLA RAGUSA (WŁOCHY) - Koncerty w ramach festiwalu i członkowie jury konkursu IBLA Grand Prize

18.07 - WARSZAWA - Warszawskie Towarzystwo Muzyczne

17.07 - LUSŁAWICE - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego - "Koncert opolski" Piotra Mossa z Orkiestrą Muzyki Nowej

23.04 - SŁUPSK - POLSKA FILHARMONIA SINFONIA BALTICA

30.01 - Festival Semanas Musicales de Frutillar (Chile) - koncert online/transmitowany na miejscu

2020

19.12 - Scena Muzyczna TVP Kultura

2-3.09 - GRADO (WŁOCHY) - Festiwal Musika&Musika

13.08 - ZAMOŚĆ - Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego - Duo + Orkiestra w "The Hollywood Fantasy" W. Kostrzewy i "Błękitnej Rapsodii" G. Gershwina

8.08 - WARSZAWA - Służewski Dom Kultury - Festiwal Warszawskie Spotkania Muzyczne

28.07 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa

26.07 - WARSZAWA - Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. St. Moniuszki - Koncerty Promenadowe

7.06 18:00 CET - QUARANTINE CONCERTS - Koncert na żywo na quarantineconcerts.tv 

16.05 - GLOBAL HOPE FESTIVAL - Koncert on-line na żywo

3.04 - TOKIO (JAPONIA) - KIOI Concert Hall - IBLA Asia Tour - Karolina Mikołajczyk + Tamara Licheli KONCERT ODWOŁANY

1.04 - SEUL (KOREA POŁUDNIOWA) - IBLA Asia Tour - Karolina Mikołajczyk + Tamara Licheli KONCERT ODWOŁANY

31.03 - SEUL (KOREA POŁUDNIOWA) - Guri Arts Center - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

29.03 - TAINAN (TAJWAN) - Chimei Museum - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

27.03 - HANOI (WIETNAM) - Ambasada Republiki Włoch - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

25.03 - SIEM REAP (KAMBODŻA) - Masterclasses w Soundskool Music School - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

23.03 - SINGAPUR - Koncert TBD - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

21.03 - YOGYAKARTA (Indonezja) - Koncert TBD - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

18.03 - BALI (Indonezja) - Koncert TBD - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

17.03 - BALI (Indonezja) - Bali Kids Foundation - IBLA Asia Tour KONCERT ODWOŁANY

25.02 - RZESZÓW - Filharmonia Podkarpacka


 

17.02 - HAWANA (KUBA)

16.02 - HAWANA (KUBA) - Basilica Menor de San Francisco de Asis

15.02 - HAWANA (KUBA) - Memorial Jose Marti

8.02 - BOULDER (COLORADO/USA) - Duo 19:21 na Boulder Bach Festival

19.01 - LUSŁAWICE - Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

 

2019

3.12 - WIEDEŃ (AUSTRIA) - Instytut Polski

27.11 - BANDAR SERI BEGAWAN (BRUNEI) - Koncert & Masterclass w Brunei Music Society

24.11 - KUALA LUMPUR (MALEZJA) - Koncert dla Ambasady RP

17-23.11 - CHIANGMAI (TAJLANDIA) - Chiangmai Ginastera International Music Festival

14.11 - BANGKOK (TAJLANDIA) - Recital w Alliance Francaise

7.11 - BANGKOK (TAJLANDIA) - Koncert dla Ambasady RP

27.10 - KATOWICE - Filharmonia Śląska

17.10 - WARSZAWA - Recital w OIRP

11.07 - NORDERNEY (NIEMCY) - Konversationshaus - Recital duetu

29.03 - KRAKÓW - Filharmonia Krakowska - Harmonium Duo + Olga Pasiecznik + Adam Strug

2.02 - WARSZAWA - Dom Kultury "Kadr" - Recital duetu

 

2018

16.11 - WARSZAWA - Planetarium Niebo Kopernika - Recital "Koncert pod gwiazdami" + Piotr Mazurek (wiolonczela) + wizualizacje

26.10 - WARSZAWA - Planetarium Niebo Kopernika - Recital "Koncert pod gwiazdami" + Sebastian Uszyński (wiolonczela) + wizualizacje

25.10 - WARSZAWA - SPATiF - Recital "Koncert pod gwiazdami" + Sebastian Uszyński (wiolonczela)

5.10 - WARSZAWA - Planetarium Niebo Kopernika - Recital "Koncert pod gwiazdami" + Sebastian Uszyński (wiolonczela) + wizualizacje

4.10 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa - Recital + Sebastian Uszyński (wiolonczela)

22.08 - NORDERNEY (NIEMCY) - Koncert symfoniczny (w programie m.in. Błękitna Rapsodia w wersji na akordeon i orkiestrę, Fantazja nt. z opery Porgy and Bess na skrzypce, akordeon i orkiestrę)

19-31.07 - CHINY - Trasa koncertowa (m.in. Guangzhou Opera House, Shandong Grand Theatre)

17.05 - RIEHEN (SZWAJCARIA) - Festiwal Vier Jahreszeiten Riehen

11.05 - LUBLIN - Filharmonia Lubelska - Koncert symfoniczny (w programie m.in. Koncert podwójny na skrzypce, akordeon i orkiestrę Marcina Błażewicza)

21.04 - SUWAŁKI - Koncert finałowy III Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego

28.01 - OSTROMECKO - Pałac w Ostromecku - Recital duetu + Przemysław Wojciechowski (akordeon)

5.01 - WARSZAWA - Niebo Kopernika - "Koncerty pod gwiazdami"

 

 

2017

29.12 - WARSZAWA - Niebo Kopernika - "Koncerty pod gwiazdami"

22.12 - WARSZAWA - Niebo Kopernika - "Koncerty pod gwiazdami"

24.11 - SINGAPUR - The Star Performing Arts Centre

17-23.11 - HANOI, HO CHI MINH CITY (WIETNAM) - 16. Festiwal Muzyki Europejskiej


 

19.10 - FOGGIA (WŁOCHY) - Teatro Giordano

14.10 - BYDGOSZCZ - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego

30.05 - WARSZAWA - Filharmonia Narodowa

28.05 - BIAŁYSTOK - Recital duetu

23.03 - HANOI (WIETNAM) - Ambasada RP w Wietnamie


 

22.03 - HANOI (WIETNAM) - Vietnam National Academy of Music - Sala koncertowa

21.03 - HANOI (WIETNAM) - Ambasada Włoch


 

19.03 - PHNOM PENH (KAMBODŻA) - German Cambodian Cultural Center

16.03 - BANGKOK (TAJLANDIA) - Siam Ratchada Auditorium

15.03 - BANGKOK (TAJLANDIA) - Thai Chinese International School

14.03 - BANGKOK (TAJLANDIA) - Assumption University

12.03 - BANGKOK (TAJLANDIA) - Sala Sudasiri Sobha - Recital duetu

19.02 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa - Recital duetu + Aleksander Krzyżanowski (fortepian)

 

2016

17.11 - BAZYLEA (SZWAJCARIA) - Societa Dante Alighieri - Recital duetu

13.11 - RIEHEN (SZWAJCARIA) - Villa Wenkenhof - Festiwal Vier Jahreszeiten - "Bridges"

13.10 - WARSZAWA - World Financial Center - Recital duetu


 

30.07 - SOLEC NAD WISŁĄ - Recital duetu

2.07 - WARSZAWA - Sinfonia Varsovia - Letnie koncerty na Grochowskiej

15.06 - WARSZAWA - Państwowa Szkoła Muzyczna nr. 5 im. H. Wieniawskiego

3.06 - RIEHEN (SZWAJCARIA) - Villa Wenkenhof - Festiwal Vier Jahreszeiten

2.06 - RIEHEN (SZWAJCARIA) - Villa Wenkenhof - Festiwal Vier Jahreszeiten

11.05 - NOWY JORK (NOWY JORK) - Carnegie Hall


 

10.05 - NOWY JORK (NOWY JORK) - New York University - Casa Italiana Zerilli Marimo


 

9.05 - NOWY JORK (NOWY JORK) - New York University - Casa Italiana Zerilli Marimo


 

7.05 - JACKSONVILLE (ARKANSAS) - United Methodist Church


 

6.05 - NORTH LITTLE ROCK (ARKANSAS) - Argenta Theatre


 

5.05 - LITTLE ROCK (ARKANSAS) - Gibbs Elementary School Auditorium


 

4.05 - LAKE VILLAGE (ARKANSAS) - Lake Village School Auditorium


 

3.05 - STAR CITY (ARKANSAS) - Star City School Auditorium


 

2.05 - LITTLE ROCK (ARKANSAS) - University of Arkansas


 

30.04 - RADFORD (VIRGINIA) - Covington Center of Performing Arts


 

29.04 - PEARISBURG (VIRGINIA) - First United Methodist Church of Pearisburg


 

12.03 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa - Recital fortepianowy Tamary Licheli (Gruzja) - Sonata A-dur Cesara Francka z Karoliną Mikołajczyk 


 

11.03 - WROCŁAW - BWA Galeria Awangarda - Finisaż wystawy "Eduardo Chillida - Brzmienia" - Koncert z muzyką Jose Marii Sanchez-Verdu - "Arquitecturas de espejos" na duet akordeonowy - Iwo Jedynecki i Inaki Alberdi (Hiszpania)


 

24.02 - WARSZAWA - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Koncert symfoniczny - prawykonanie Koncertu podwójnego na skrzypce, akordeon i orkiestrę Marcina Błażewicza

(Orkiestra Symfoniczna UMFC, dyr. Wojciech Rodek)


 

12.01 - BIAŁYSTOK - Sala koncertowa UMFC filii w Białymstoku - Recital "Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych"


 

2015


 

11.12 - WARSZAWA - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Koncert kompozytorski - prawykonanie "notturno" Andrzeja Karałowa


 

6.12 - WARSZAWA - Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - "Solowa i kameralna muzyka akordeonowa" - prawykonanie "Mazurka" Ignacego Zalewskiego


 

26.10 - ŁÓDŹ - Sala koncertowa Akademii Muzycznej - Recital "Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych"


 

20.10 - KATOWICE - Sala koncertowa Akademii Muzycznej - Recital "Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych"


 

4.10 - MARTVILI (GRUZJA) - Gala finałowa festiwalu muzyki kameralnej


 

3.10 - MARTVILI (GRUZJA) - Recital duetu podczas festiwalu muzyki kameralnej


 

22.09 - WARSZAWA - Związek Kompozytorów Polskich - Koncert "Jesień 2015" z cyklu "Muzyczne Pory Roku" w ramach 58. Festiwalu Warszawska Jesień


 

4.09 - WARSZAWA - Stacja Muranów - Otwarcie wystawy fotografii Marty Ankiersztejn pt. "Urbanrhythm"


 

1.09 - WARSZAWA - Szkoła Muzyczna im. K. Kurpińskiego


 

29.07 - BYDGOSZCZ - Katedra Bydgoska - Recital „Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych”


 

28.04 - WROCŁAW - Sala koncertowa Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego - Recital „Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych”


 

11.04 - KRAKÓW - Aula "Florianka" Akademii Muzycznej - Recital „Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych”


 

22.03 - POZNAŃ - Aula Nova Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego - Recital „Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych”


 

8.03 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa - Recital duetu


 

27.02 - GDAŃSK - Sala koncertowa Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki - Recital „Koncert laureatów Nagrody Rektorów Polskich Uczelni Muzycznych”


 

18.01 - MILANÓWEK - Dom Kultury - Recital „Młodzi klasycznie”


 

12.01 – WARSZAWA - Sala koncertowa Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina - Koncert “Laureaci Konkursów”


 

6.01 – BAZYLEA (SZWAJCARIA) - Societa Dante Alighieri - Recital duetu


 

 

2014


 

12.12 - MOLA DI BARI (WŁOCHY) - Recital w ramach Festiwalu "Agimus"

 

11,13,14.10 - RIEHEN (SZWAJCARIA) - Villa Wenkenhof - Koncerty w ramach Festiwalu „Vier Jahreszeiten”


 

11.09 - WERONA (WŁOCHY) - Muzeum „Castelvecchio” - Recital duetu


 

9.09 - WERONA (WŁOCHY) - Muzeum „Tomba di Giulietta" - Recital duetu


 

2.07 - WARSZAWA - "Dziekanka" - Koncert inauguracyjny 14. Festiwalu Letnie Wieczory Muzyczne “Dziekanka”


 

27.05 - SARAGOSSA (HISZPANIA) - Auditorio Eduardo del Pueyo Conservatorio Superior de Musica de Aragon - Recital duetu „Concierto de acordeon y violin”


 

16.02 - WARSZAWA - Sala koncertowa UMFC - Koncert „Solowa i kameralna muzyka akordeonowa”


 

9.02 - WARSZAWA - Muzeum Łazienki Królewskie - Recital duetu „Salony Muzyczne”


 

21.01 - WARSZAWA - Budynek PASTY - Recital duetu na zaproszenie Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego


 

19.01 - WARSZAWA - PROM Kultury Saska Kępa - Recital duetu „Niedziela z muzyką klasyczną”


 

2013


 

6.05 - WARSZAWA - Sala koncertowa UMFC - „Koncert bisów”

bottom of page